W listopadzie został podsumowany konkurs DOMEK DLA OWADÓW organizowany przez Panią Renatę Sieg, w ramach projektu „Pomagamy sobie i pszczołom poprzez doposażenie ogródka szkolnego i zdobywanie wiedzy”. Wszystkie prace spełniały kryteria konkursu i będą służyły owadom, w trudnym dla nich, zimowym okresie. Uczestnicy konkursu zasługują na wielką pochwałę i pierwsze miejsce.

Na początku grudnia został rozstrzygnięty konkurs na witraż świąteczny. Prace naszych uczniów zdobią dolny hol, dzięki czemu możemy jeszcze bardziej poczuć klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Oto wyniki konkursu i zdjęcia prac naszych artystów.

Z radością i dumą informujemy, że nasza uczennica klasy VI, zajęła II miejsce w etapie powiatowym Konkursu na apel pod hasłem: „Palić, nie palić – oto jest pytanie?”, organizowanego przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Złotowie. Gratulujemy!