Rozkład jazdy autobusu od wtorku 22.03.2021

RANO

PrzystanekCodziennie od poniedziałku do piątku
Łąkie SHR wyb. 7:12
Scholastykowo 7:16
szkoła 7:20
Kiełpin 7:28
Wergin wyb. na Wiśniewkę 7:38
Trudna 7:48
Łąkie - szkoła 7:55

 

Poniedziałek, Czwartek;  Kurs – odjazd 12:40, 15:20 (dla uczniów klasy 8)

PrzystanekGodzina
I kursII kurs (wg potrzeby)
Łąkie SHR wyb. 12:45 Odjazd 15:20
Scholastykowo 12:49
szkoła 12:53
Kiełpin 13:01
Wergin wyb. na Wiśniewkę 13:11
Trudna 13:21
Łąkie - szkoła 13:30

 

Wtorek, Piątek; kurs – odjazd 12.:40

PrzystanekI kurs
Łąkie SHR wyb. 12:45
Scholastykowo 12:49
szkoła 12:53
Kiełpin 13:01
Wergin wyb. na Wiśniewkę 13:11
Trudna 13:21
Łąkie - szkoła 13:30

 

Środa, kurs – odjazd 12:40, 14:30

PrzystanekI kursII kurs
Łąkie SHR wyb. 12:45 14:35
Scholastykowo 12:49 14:39
szkoła 12:53 14:43
Kiełpin 13:01 14:51
Wergin wyb. na Wiśniewkę 13:11 15:01
Trudna 13:21 15:11
Łąkie - szkoła 13:30 15:20