Zapytanie ofertowe na zakup oraz dostawę wyposażenia i pomocy dydaktycznych z akcesoriami do Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Łąkiem w ramach projektu "Laboratoria Przyszłości - II część".

Miło nam poinformować, że w ramach programu „Laboratoria przyszłości” nasza szkoła otrzymała wsparcie finansowe w wysokości 60000 zł.

W dniach 20-22.10.2021r. uczniowie z klas 4-8 Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Łąkiem, uczestniczyli w wycieczce do Krakowa i Zakopanego.

 W dniu 19 października 2021 r. uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka, wyjechali na wycieczkę w ramach programu „Poznaj Polskę”.

Informujemy, że szkoła we współpracy z Przychodnią Familia, zorganizuje możliwość zaszczepienia dzieci powyżej 12 roku życia, przeciwko COVID-19.

W dniu 1 września 2021r. odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego.

Od poniedziałku – 18 stycznia 2021 r., nasi najmłodsi uczniowie wrócili do szkoły. Wszyscy bardzo się cieszymy, że nasza szkoła znów tętni życiem, a pogoda pozwoliła na urozmaicenie zajęć zabawami na świeżym powietrzu.

Z okazji zbliżających się Walentynek zapraszamy d konkursu. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy przestrzennej dowolnej wielkości pod hasłem "Moja wymarzona Walentynka!"

Wyniki szkolnego konkursu dla klas 7-8 pt. "Kartka bożonarodzeniowa w języku niemieckim" (die Weihnachtskarte)